5°C / 15°C
TOREK
5°C / 19°C

Suarez s tremi goli začel poglavje pri Gremiu

Urugvajski nogometni napadalec Luis Suarez je odlično opravil prvi nastop za svoj nov klub v bogati karieri.

Ob zmagi Gremia v brazilskem superpokalu Recopa Gaucho s 4:1 proti Sao Luizu je dosegel tri zadetke v prvem polčasu.

Petintridesetletni Suarez je v prejšnji sezoni igral v domovini za Nacional, nedavno pa je okrepil Gremio, ki se je vrnil iz druge v prvo brazilsko ligo.

Suarez je prvič po decembru 2013 dosegel tri zadetke v prvem polčasu, nazadnje mu je to uspelo še v dresu Liverpoola proti Norwich Cityju v elitni angleški ligi.

Za Urugvajcem je sicer bogata klubska in reprezentančna kariera. Ob Nacionalu in Liverpoolu je igral še za Groningen, Ajax, Liverpool, Barcelono in Atletico Madrid, za Urugvaj pa je doslej zbral 137 nastopov ob 68 zadetkih. V karieri je sicer skupaj že presegel mejo 500 golov.