6°C / 14°C
NEDELJA
4°C / 15°C

Juventus po zmagi nad Napolijem znova pred Interjem

Nogometaši torinskega Juventusa so po zmagi nad Napolijem v 15. krogu italijanskega prvenstva z 1:0 (0:0) znova na vrhu razpredelnice. Pred drugouvrščenim milanskim Interjem, ki bo v soboto gostil Udinese, imajo točko prednosti.

Na uvodni tekmi 15. kroga je bil mož odločitve Federico Gatti, visokorasli branilec slovitega moštva iz Torina je v 50. minuti po strelu z glavo premagal gostujočega vratarja Alexa Mereta. Dvajset minut kasneje je nigerijski napadalec Victor Osimhen dosegel zadetek za zadnje prvake na Apeninskem polotoku iz Neaplja, a je bil razveljavljen zaradi prepovedanega položaja.

Druge tekme kroga bodo na sporedu v naslednjih treh dneh. Sobotni pari so Verona - Lazio, Atalanta - Milan in Inter - Udinese, nedeljski Frosinone - Torino, Monza - Genoa, Salernitana - Bologna in Roma - Fiorentina, ponedeljkova pa Empoli - Lecce in Cagliari - Sassuolo.