9°C / 16°C
6°C / 16°C
8°C / 11°C

Še en spodrsljaj PSG

Francosko nogometno prvenstvo je bilo še pred kratkim videti odločeno. PSG je imel že veliko prednost, a je z nekaj njegovimi spodrsljaji v zadnjem času zdaj spet vse še odprto. Zadnji udarec so Parižani dobili danes v 29. krogu, ko so morali na domačem igrišču čestitati za zmago Lyonu, ki je bil boljši z 1:0.

Edini gol je v 56. minuti dosegel Bradley Barcola, Lyon pa je prek Alexandra Lacazetta v prvem polčasu zapravil še enajstmetrovko.

PSG ima zdaj le še šest točk prednosti pred Lensom in Marseillom, devet točk pa zaostaja Monaco, ki se je danes namučil s Strasbourgom in ga po preobratu premagal s 4:3.

Angers slovenskega reprezentanta Mihe Blažiča, ki zaradi poškodbe ni igral, je doma remiziral z Nico. Izid je bil 1:1, a zaradi tega si Angers ni prav nič povečal možnosti, da bi se ob koncu izognil zadnjemu mestu in seveda tudi izpadu. Za predzadnjim Ajacciom zaostaja devet krogov pred koncem deset točk.