10°C / 13°C
9°C / 15°C
7°C / 20°C

Udinese izgubil proti milanskem Interju

Udinese pa je gostil milanski Inter, za katerega je Samir Handanović branil celo tekmo. Milanska zasedba je zmagala z 2:1 in s tem ohranila zaostanek dveh točk za vodilnim Milanom. Tokrat sta tekmo na stran Interja nagnila že zadetka Ivana Perišića in Lautara Martineza v prvem polčasu.

Pred tem je četrtouvrščeni Juventus z 2:1 premagal Venezio, za katero je Domen Črnigoj igral do 64. minute. Oba gola za Torinčane je prispeval branilec Leonardo Bonucci, ki je tako lepo obeležil svoj 35. rojstni dan.

V soboto je Cagliari izgubil proti Veroni z 1:2, Napoli si je z zmago s 6:1 proti Sassuolu zagotovil igranje v ligi prvakov, Sampdoria je z 1:0 dobila mestni derbi z Genoo, Spezia pa je izgubila proti Laziu s 3:4, pri čemer je en zadetek za goste prispeval Ciro Immobile, s 27 goli prvi strelec lige.

Danes bo še Roma gostila Bologno. V ponedeljek bosta krog sklenili Atalanta Josipa Iličića in Salernitana Vida Belca.