9°C / 15°C
PETEK
7°C / 20°C

AC Milan z zadetkom v 92. minuti do vodstva v Serie A

Nogometaši AC Milana so se z zadetkom v 92. minuti derbija Serie A proti Laziu znova povzpeli na prvo mesto lestvice italijanskega prvenstva. Štiri tekme pred koncem imajo dve točki prednosti pred mestnim tekmecem Interjem.

Strelec zmagovitega zadetka je bil Sandro Tonali. Pred tem je za domače že v četrti minuti zadel Ciro Immobile, Milančani pa so izenačili prek Olivierja Girouda (50.).

Hud udarec v boju za naslov je danes doživel Napoli, ki je izgubil proti Empoliju z 2:3.

AC Milan bo v naslednjem krogu gostil Fiorentino, nato ga čaka gostovanje v Veroni, domača preizkušnja z Atalanto in za konec gostovanje pri Sassuolu.

V boju za obstanek sta pomembni zmagi zabeležili Salernitana, ki je doma premagala Fiorentino z 2:1, ter Genoa, ki je bila boljša od Cagliarija (1:0). Obe ekipi ostajata v območju izpada.